Mysli a konaj ako podnikateľ

V marci sme ukončili bezplatný vzdelávací program pre takmer 40 študentov, so zámerom posilniť zručnosti budúcnosti pre úspešné podnikanie či uplatnenie sa ako zamestnanec s pridanou hodnotou. Program tvorili interaktívne workshopy, stretnutie s hosťami z podnikateľského prostredia a individuálne konzultácie. Ale nielen to.

Read more

QQ time – New normal

Vstupujeme do New normal. Čo to znamená? Čo nás čaká? Akým smerom sa uberá trh, HR, leadership, život? Ako sa pripraviť na nové výzvy? 

Read more

Opatrenia sa uvoľnujú, všetci sa radujú… Je tomu skutočne tak?

Dva mesiace „lockdown“ sú za nami. Tešíme sa na stretnutia s kolegami, obchodnými partnermi, či priateľmi. Na spoločné obedy alebo príjemné posedenia na letných terasách. 

Read more

Ste včela alebo mucha?

Vedeli ste, že 20. máj je Dňom včiel? Aj preto vám prinášam jednoduchú osobnostnú „včeliu typológiu“, s ktorou veľmi rada pracujem na školeniach aj pri koučingu. 

Read more

10 tipov pre zachovanie mentálnej energie

Povedali ste si niekedy „už nevládzem, mám toho dosť, toto nedám, na to nemám...“? Ja áno, a to aj napriek tomu, že som optimista a baterky mám obvykle nabité na 100%.

Read more

Ako s ľahkosťou zdolať 176 poschodí

Ak by vám niekto povedal, že máte vyjsť 176 poschodí - ako by ste zareagovali? Ja by som povedala, že sa zbláznil. Prečo som svoj príbeh nazvala 176 poschodí a ako to celé dopadlo? Nech sa páči, dajte si kávu alebo čaj, a prečítajte si môj príbeh.

Read more

COVID-19: 8 tipov pre najbližšie obdobie

Máme za sebou mesiac turbulentných zmien a vstupujeme obdobia, kedy sa naplno ukáže schopnosť firiem aj jednotlivcov adaptovať sa na zmeny a prispôsobiť sa novým podmienkam.

Read more

COVID-19: 6 fáz zmeny

Piatok 13.marca sa to všetko začalo. Vlastne to začalo oveľa skôr, no v tento deň sme si všetci uvedomili, že z pozície „pozorovateľa“ sme sa zmenili na „nedobrovoľného účastníka“. To, čo sa zdalo byť ďaleko a mimo nás, bolo zrazu všade a aj u nás. Boli sme v tom až po uši.

Read more

COVID19 - čas na zmenu

COVID-19: Čas na zmenu

Rýchlo sa meniaci svet si vyžaduje pohotovo reagovať, vedieť sa prispôsobiť. V poslednom období boli frekventovanou témou našich školení „Zmeny a adaptácia na zmeny“. Hľadali sme odpovede na otázky: Ako sa zmenám prispôsobiť? Ako ich riadiť? Ako zavádzať zmeny vo firmách? Read more

Angazovanost zamestnancov

Všetko je o ľuďoch

Ak patríte medzi majiteľov spoločností, manažérov alebo personalistov, určite si kladiete otázky: Ako zlepšiť pracovné procesy? Ako zmeniť myslenie a zvýšiť angažovanosť pracovníkov? Ako dosahovať lepšie výsledky?  

Read more

QQ time

Zdravá firemná komunikácia

Firemná komunikácia a jej úloha v spoločnosti je momentálne veľmi skloňovanou témou a zaoberajú sa ňou mnohí personalisti, manažéri ľudských zdrojov a prechádza naprieč celými spoločnosťami – od vedenia až po pracovníkov v prvých líniách, či pri výrobných linkách.  

Read more

Teambuilding inak

7 x 3 x 20 = 5 hodín zážitkového teambuildingu. Ako je možné urobiť teambuilding inak? Pred pár dňami sme zažili jeden „iný“ teambuilding s ohľadom nielen na jeho obsah, ale aj na segment, v ktorom prebehol.

Read more