Zdravá firemná komunikácia

 • Ako zabezpečiť angažovanosť nových ľudí už v rámci adaptačného procesu, prípadne ešte v rámci recruitment procesu?
 • Ako a prečo nastaviť adaptačný proces v malej a ako vo veľkej firme?
 • Ako využiť internú komunikáciu na zvyšovanie motivácie zamestnancov a vytváranie firemnej kultúry?
 • Ako vyzerá ideálny interný komunikačný mix?
 • Ako môže byť úspešný športový tím inšpiráciou pre firemný tím?
 • Kde sa nachádzajú prieniky týchto tímov a v čom sa naopak odlišujú firemné kultúry od tých športových?

Pozývame Vás na neformálne a inšpiratívne stretnutie „QQ time – čas pre Vás“.

Septembrové stretnutie na tému Angažovanosť vyvolalo bohatú diskusiu a otvorilo priestor ďalším témam, z ktorých najviac rezonovali otázky pre oblasť adaptačného procesu a efektívnej internej komunikácie. Do ďalšieho QQ time – čas pre Vás sme teda pozvali hostí, ktorí majú bohatú empíriu a tieto témy patria k ich každodennému „stereotypu“. A keďže súčasťou QQ time sú aj nové trendy, oslovili sme nášho externého kolegu, ktorý sa teraz síce fokusuje na športové tímy, ale o to lepšie vie poskytnúť niekoľko tipov, čo si môžete skopírovať do tímu firemného, aby bol funkčný a jeho aktivity smerovali k stanoveným cieľom. Bude to inšpiratívne. Bude to otvorené pre názory a diskusiu …bude to ďalší QQ time – čas pre Vás.

HOSTIA

Adaptačný proces – áno či nie?

Zuzana ANDEL, Avast Software s.r.o.

 “Na maličkostiach ozaj záleží – a hlavne, keď sa bavíme o práci.”

Pôsobila 2 roky ako HR Manager v INLOOPX, kde nastavovala HR stratégiu firmy, či už sa to týka miezd, benefitov, vzdelávania alebo engagementu. Minulý rok v júli INLOOPX akvizoval Avast, a tak zastrešovala celú akvizíciu zo strany INLOOPX. Momentálne je na pozícii HR Business Partner v Avaste, zodpovedá za HR záležitosti na Slovensku a je zapojená do viacerých celofiremných projektov. Vyštudovala psychológiu na UPJŠ v Košiciach a už počas školy praxovala vo vzdelávacom centre Person. Predtým, ako pracovala v INLOOPX, bola v Randstade (personálna spoločnosť), kde sa venovala recruitmentu, temporary staffingu a salesu a neskôr v T-Systems, kde zas riešila rozvoj a vzdelávanie zamestnancov.

Namixujte si zdravý komunikačný kokteil

Hana KVARTOVÁ, SAS Slovakia, s. r. o.

“Lebo najväčšie riziko zlyhania nie je v nováčikoch, ktorých sa snažíme vypiplať, ale v tom, že sa vrátia do starých skostnatených štruktúr.”

Je riaditeľkou americkej softvérovej spoločnosti SAS pre región strednej Európy (Česko, Slovensko, Maďarsko) a krajín bývalej Juhoslávie. V SAS-e pôsobí už 13 rokov a prešla si rôznymi pozíciami – od biznis konzultantky pre oblasť Customer Intelligence, cez Chief Operating Officer, Country Manager pre Slovensko až po súčasnú riaditeľku regiónu. V roku 2014 bola
v prvej desiatke nominovaných na titul manažéra roka týždenníka TREND a často sa vyskytuje v rôznych rebríčkoch úspešných žien v slovenskom biznise. S tým, čo v svojej práci zažíva, sa delí v svojich blogoch.

Čo si Váš tím môže “kúpiť” od športového tímu?

Patrik BEDNÁR, unit QQ s.r.o.

“Všetko čo máš, je práve teraz.” 

Podstatnú časť svojej pracovnej kariéry prežil vo firemnom prostredí, kde bol tvorcom programov a stratégií zameraných na rozvoj ľudí a firiem. Pred dvomi rokmi vymenil firemné a HR prostredie za šport. V súčasnosti sa vo väčšej miere venuje mentálnemu koučingu športovcov a športových tímov a občas si odskočí aj do biznis sveta. K jeho klientom patria okrem iných Ján Volko, Majster Európy v behu na 60 m (Glasgow 2019), Barbora Mokošová, účastníčka Olympijských hier 2016
Rio de Janeiro (nominácia na Olympijské hry 2020 Tokio), futbalový klub MŠK Žilina a ďalší.

Otvorená diskusia

Priestor na ďalšie témy, priestor na hľadanie odpovedí na Vaše otázky. Neformálna diskusia na témy, ktoré Vás zaujímajú práve tu a teraz, bez ohľadu na program stretnutia.

ORGANIZÁTOR

ria-marie-judova

Organizátorom neformálnych stretnutí “QQ time – čas pre Vás” je spoločnosť unit QQ.

Konateľka spoločnosti Ria Marie Júdová Vám priblíži, ako tento projekt vznikol:

 

“Po rokoch skúseností so vzdelávaním, konzultáciami a koučingom som sa rozhodla zdieľať svoje skúsenosti s prácou s ľuďmi na pravidelných stretnutiach. Vo svojej každodennej praxi zisťujem, že spoločnosti majú niektoré spoločné otázky, na ktoré hľadajú odpovede, či už v oblasti riadenia ľudských zdrojov alebo v procesoch, ktoré prechádzajú naprieč spoločnosťou.

Zdieľanie vzájomných skúseností a zistenie, že budú mať pre klientov reálne prínosy, je jedným z dôležitých častí našej práce.

Svojich klientov vnímam ako partnerov, s ktorými tvoríme konkrétne riešenia spoločne a som rada, keď sme spolu aj pri ich implementácii a upevňovaní v praxi.

QQ time – čas pre Vás vnímam ako efektívnu platformu pre Váš posun formou neformálnych stretnutí o nových trendoch a tiež o témach, ktoré sú pre Vás dôležité na diskusiu v tomto momente.”

PRE KOHO?

 • CEO
 • majiteľov spoločností
 • HR riaditeľov
 • líniových manažérov
 • prevádzkových manažérov
 • HR manažérov
 • HR špecialistov

KEDY?

4.2.2020
13.00 h. – 17.00 h.

KDE?

Hotel TENIS
Neresnícka cesta 13, Zvolen
www.hoteltenis.sk

PREČO PRÍSŤ?

 • Spoznáte nové trendy a stanete sa tak nositeľmi nových trendov vo Vašej spoločnosti
 • Dozviete sa praktické a jednoducho aplikovateľné rady pre rast firmy a rozvoj pracovníkov
 • Získate priestor na zdieľanie a výmenu skúseností ľudí na rovnakej, či podobnej pozícii, pričom tému a obsah tvoríte Vy
 • Získate partnerov pre riešenie Vašich otázok v súčasnosti aj budúcnosti

PARTNERI PODUJATIA

Chcete sa stať partnerom podujatia? Kontaktujte nás.

USKUTOČNILO SA

QQ time – New normal

Vstupujeme do New normal. Čo to znamená? Čo nás čaká? Akým smerom sa uberá trh, HR, leadership, život? Ako sa pripraviť na nové výzvy? 

Read more

QQ time

Zdravá firemná komunikácia

Firemná komunikácia a jej úloha v spoločnosti je momentálne veľmi skloňovanou témou a zaoberajú sa ňou mnohí personalisti, manažéri ľudských zdrojov a prechádza naprieč celými spoločnosťami – od vedenia až po pracovníkov v prvých líniách, či pri výrobných linkách.  

Read more

Novembrový QQ time - čas pre Vás

Cez angažovanosť k lepším výsledkom

Podnikatelia si často kladú otázku „Ako zvýšiť angažovanosť mojich zamestnancov
a dosahovať lepšie výsledky?“ 

Read more