QQ time – čas pre Vás

je program venovaný CEO, majiteľom spoločností, HR, manažérom, leadrom a všetkým, ktorí sa zaujímajú o to, ako robiť veci inak, jednoduchšie, lepšie. Neformálne stretnutia so zaujímavými hosťami, prinášajúce praktické informácie, nové trendy, diskusie na aktuálne témy a inšpirácie pre rozvoj a rast Vašich spoločností. 

Po rokoch skúseností so vzdelávaním, konzultáciami a koučingom som si uvedomila, že viaceré spoločnosti majú podobné otázky, na ktoré hľadajú odpovede. Tak vznikol nápad zdieľať skúsenosti a vytvoriť v našom regióne QQ time – čas pre Vás, na Vaše otázky a odpovede na ne.

Ria Marie Júdová

Trendy

Zaujímajú Vás nové trendy v oblasti riadenia ľudských zdrojov a rozvoja spoločnosti? My ich sledujeme a radi sa o nich s Vami podelíme. Prinesieme Vám analýzy aktuálnych trendov, sami si urobíte názor, ktorý trend dáva zmysel a čo čoskoro pohltí ďalší vývoj.

Buďte nositeľom trendov pre Vašu spoločnosť.

Posun

Vystúpte z denného pracovného stereotypu, nájdite si priestor pre seba - 4 hodiny každý druhý mesiac - a sledujte ten prínos - na jednej strane pre seba (odborný rozvoj a networking), na druhej strane pre spoločnosť.  Nový vietor do plachiet, nové výzvy, alebo odobrenie si, že to kam sa uberáme v spoločnosti, je efektívne a ešte to môžeme vylepšiť.

Posúvajte sa, staňte sa manažérom vlastného vzdelávania, a tým aj tvorcom vzdelávajúcej sa spoločnosti.

Diskusie

Príďte sa poradiť a vymieňať overené tipy z praxe na riešenie situácií, s ktorými sa stretávate v reálnom živote. Buďte našim partnerom pri tvorbe obsahu a prispejte Vašou témou do spoločnej diskusie. Môžete len ticho sledovať diskusiu alebo sa zapojiť. Zdieľanie je dobrovoľné.

Čo Vám dá QQ time – čas pre Vás?

  • dozviete sa informácie o nových trendoch v oblasti riadenia spoločností a ľudských zdrojov
  • budete mať priestor pre vlastné vzdelávanie a sebarozvoj
  • získate partnerov pri riešení Vašich otázok
  • rozšírite svoj rozhľad vďaka zdieľaniu informácií 
  • znížite svoje náklady a čas na cestovanie za vzdelávaním

Vaše reakcie na QQ time – čas pre Vás

„Ďakujem ešte raz za pozvanie na stretnutie. Bolo to veľmi príjemné a budem sa tešiť na budúce.”

Barbora Prausová, Witzenmann Slovakia spol. s r.o.

„Veľmi sa mi páčilo na QQ time a určite, ak sa bude dať, rada sa zúčastním aj nasledujúceho stretnutia.“

Lucia Kantorová, BURGMAIER Precision Slovakia s.r.o.

Galéria

QQ time – New normal

Vstupujeme do New normal. Čo to znamená? Čo nás čaká? Akým smerom sa uberá trh, HR, leadership, život? Ako sa pripraviť na nové výzvy? 

Read more

QQ time

Zdravá firemná komunikácia

Firemná komunikácia a jej úloha v spoločnosti je momentálne veľmi skloňovanou témou a zaoberajú sa ňou mnohí personalisti, manažéri ľudských zdrojov a prechádza naprieč celými spoločnosťami – od vedenia až po pracovníkov v prvých líniách, či pri výrobných linkách.  

Read more

Novembrový QQ time - čas pre Vás

Cez angažovanosť k lepším výsledkom

Podnikatelia si často kladú otázku „Ako zvýšiť angažovanosť mojich zamestnancov
a dosahovať lepšie výsledky?“ 

Read more

qq-time-otvorena-diskusia

Ako si získať a udržať ľudí

Historicky najnižšia nezamestnanosť. Špecifiká nastupujúcich generácií. Meniace sa požiadavky zamestnávateľov. Závratný technologický rozvoj.

Read more