QQ time – čas pre Vás

je program venovaný CEO, majiteľom spoločností, HR riaditeľom, líniovým a prevádzkovým manažérom, HR manažérom a špecialistom.

Po rokoch skúseností so vzdelávaním, konzultáciami a koučingom som si uvedomila, že viaceré spoločnosti majú podobné otázky, na ktoré hľadajú odpovede. Tak vznikol nápad zdieľať skúsenosti a vytvoriť v našom regióne QQ time – čas pre Vás, na Vaše otázky a odpovede na ne.

Ria Marie Júdová

Naším zámerom je rozvoj firiem a pracovníkov, vytváranie kreatívnej a učiacej sa spoločnosti, zefektívňovanie interných procesov a skvalitňovanie zákazníckych služieb. Poznáme región a prostredie, v ktorom sa pohybujete – realizujete Vašu prácu, vyrábate Vaše produkty a poskytujete Vaše služby. Odhaľujeme skrytý potenciál, inšpirujeme k rastu, pomáhame aplikovať zmeny.

Trendy

Zaujímajú Vás nové trendy v oblasti riadenia ľudských zdrojov a rozvoja spoločnosti? My ich sledujeme a radi sa o nich s Vami podelíme. Prinesieme Vám analýzy aktuálnych trendov, sami si urobíte názor, ktorý trend dáva zmysel a čo čoskoro pohltí ďalší vývoj.

Buďte nositeľom trendov pre Vašu spoločnosť.

Posun

Vystúpte z denného pracovného stereotypu, nájdite si priestor pre seba - 4 hodiny každý druhý mesiac - a sledujte ten prínos - na jednej strane pre seba (odborný rozvoj a networking), na druhej strane pre spoločnosť.  Nový vietor do plachiet, nové výzvy, alebo odobrenie si, že to kam sa uberáme v spoločnosti, je efektívne a ešte to môžeme vylepšiť.

Posúvajte sa, staňte sa manažérom vlastného vzdelávania, a tým aj tvorcom vzdelávajúcej sa spoločnosti.

Diskusie

Príďte sa poradiť a vymieňať overené tipy z praxe na riešenie situácií, s ktorými sa stretávate v reálnom živote. Buďte našim partnerom pri tvorbe obsahu a prispejte Vašou témou do spoločnej diskusie. Môžete len ticho sledovať diskusiu alebo sa zapojiť. Zdieľanie je dobrovoľné.

Čo Vám dá QQ time – čas pre Vás?

  • dozviete sa informácie o nových trendoch v oblasti riadenia spoločností a ľudských zdrojov
  • budete mať priestor pre vlastné vzdelávanie a sebarozvoj
  • získate partnerov pri riešení Vašich otázok
  • rozšírite svoj rozhľad vďaka zdieľaniu informácií 
  • znížite svoje náklady a čas na cestovanie za vzdelávaním

Vaše reakcie na QQ time – čas pre Vás

„Ďakujem ešte raz za pozvanie na stretnutie. Bolo to veľmi príjemné a budem sa tešiť na budúce.”

Barbora Prausová, Witzenmann Slovakia spol. s r.o.

„Veľmi sa mi páčilo na QQ time a určite, ak sa bude dať, rada sa zúčastním aj nasledujúceho stretnutia.“

Lucia Kantorová, BURGMAIER Precision Slovakia s.r.o.

Uskutočnilo sa

QQ time

Zdravá firemná komunikácia

Firemná komunikácia a jej úloha v spoločnosti je momentálne veľmi skloňovanou témou a zaoberajú sa ňou mnohí personalisti, manažéri ľudských zdrojov a prechádza naprieč celými spoločnosťami – od vedenia až po pracovníkov v prvých líniách, či pri výrobných linkách.  

Read more

Novembrový QQ time - čas pre Vás

Cez angažovanosť k lepším výsledkom

Podnikatelia si často kladú otázku „Ako zvýšiť angažovanosť mojich zamestnancov
a dosahovať lepšie výsledky?“ 

Read more

qq-time-otvorena-diskusia

Ako si získať a udržať ľudí

Historicky najnižšia nezamestnanosť. Špecifiká nastupujúcich generácií. Meniace sa požiadavky zamestnávateľov. Závratný technologický rozvoj.

Read more